درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    
یکشنبه 22 اسفند 1395
    
بازدید: 1535
    
زبان : فارسی
    

شرکت ماهان سبز فارس نقش با هدف تحقق بخشیدن ایجاد محیط زیست سالم ، تولید کشاورزی پایدار، تولید فرآوری های بهداشتی و استاندارد و افزایش عملکرد محصولات مختلف زراعی و باغی در واحد سطح و افزایش درآمد کشاورزان و تامین سلامت مصرف کنندگان فعالیت خود را آغاز نموده است .

برای نیل به این اهداف شرکت همواره در تلاش است تا محصولات و نهاده های با کیفیت از قبیل انواع کودهای شیمیایی مایکرو و همچنین کودهای آهن کلاته در چندین نوع مختلف را از کشورهای معتبر و صاحب تکنولوژی برتر وارد نماید. مجموعه کودهای موجود مربوط به شرکت پاوونی میباشد. تولیدات شرکت پاوونی بر پایه آخرین تحقیقات دانشمندان علوم تغذیه گیاهی و حافظان محیط زیست که همانا برپایه و اساس کشاورزی پایدار است استوار میباشد . دارا بودن نشان استاندارد اروپا و نیز رعایت استانداردهای TUV  و CAAE  دراین زمینه گواه بر این ادعاست.

شرکت ماهان سبز فارس نقش با بهره گیری از وجود متخصصین مجرب در عرصه صنعت کشاورزی در بخش های مختلف  علاوه بر توزیع محصولات با کیفیت اقدام به پشتیبانی فنی و توصیه های علمی مصرف محصولات ارائه شده می نماید تا از هر نظر حمایت کافی و وافی را از مشتریان و مصرف کنندگان گرامی به عمل آورد .

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس