کوکوپیت GALUKU سریلانکا
نویسنده : مدیر سایت    
یکشنبه 27 فروردین 1396
    
بازدید: 1897
    
زبان : فارسی
    

 

کوکوپیت یکی از محصولات فرعی درخت نارگیل است که از آسیاب کردن پوسته چوبی و الیاف آن بدست می آید . الیاف نارگیل با توجه به اینکه بالاتر از سطح زمین رشد میکنند فاقد هرگونه بذر علف هرز و بیماریهای ناشی از تماس با خاک میباشند . از همین رو این محصول به عنوان بستر رشد مناسبی برای گیاهان گلدانی و انواع نشا در بین گلکاران و گلخانه داران شهرت یافته است . تخلخل بالای این محصول از غرقاب شدن گیاه جلوگیری کرده و در عین حال نیاز آبی گیاه را برطرف میکند. قدرت نگهداری آب در هر قالب 7 تا 10 لیتر است که باعث حفظ کیفیت گیاه حتی در شرایط آب و هوایی خشک می شود . همچنین در مواردی این محصول با خاک ورمیکولیت و پرلیت نیز مخلوط گشته و مورد استفاده قرار میگیرد. وجود میزان قابل توجه لیگنین به عنوان یک ماده آلی در این محصول نه تنها باعث بهبود ساختمان خاک میشود و از سله بستن آن ها جلوگیری مینماید بلکه باعث ماندگاری بیشتر این محصول نیز میگردد.

کوکوپیت COCOPEAT  اخیرا به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین بسترهای کشت هیدروپونیک ، انواع گیاهان و  صیفی جات و گیاهان زینتی شناخته شده است و در کاشت انواع محصولات باغی و گلخانه ای ، رویش بذر ، قلمه ، انواع پیاز و نشاء گلهای رز زینتی مورد استفاده قرار میگیرد. کوکوپیت را میتوان به عنوان خاک گلدان ، بستر کشت هیدروپونیک ، کاشت چمن ( زمین گلف و ... ) ، تولید قارچ و انواع نشاء مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ماهان سبز فارس نماینده شرکت GALUKU LANKA میباشد . محصولات این شرکت دارای بالاترین کیفیت و تهیه شده از مرغوب ترین مواد اولیه می باشد . تنوع محصولات تولیدی شرکت GALUKU بسیار زیاد بوده و در انواع گلخانه ها و سینی نشاء قابل استفاده است.

 


  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس